Bubble-and-Upical drenažas

[Total:    Average: /5]

Vesiko-šlapimo kanalizacija gali būti asimptoma. Jis dažnai diagnozuojamas pacientams (ypač vaikams), kuriems yra pasikartojančių, negydytų šlapimo takų infekcijų. Dėl šios priežasties šlapinimasis ir dažnas spaudimas šlapimui stebimas netyčinio mirkymo, skausmo ir degimo.

Būdingas alveolinės-šlapimo nutekėjimo simptomas gali būti šlapimo pūslės užpildymo jausmas po šlapinimosi. Liga gali būti kartu su skausmu juosmens srityje. Neapdorotas šlapimo pūslės ir šlapimtakių ištekėjimas gali sukelti rimtas infekcijas ir net septicemiją. Ligos progresavimui gali atsirasti inkstų pažeidimas ir lėtinis širdies nepakankamumas.

Diagnozė pagrįsta šlapimo takų vaizdavimu. Ultragaronografija ir intraveninis kanaprafija (intraveninis kontrastas šlapimo takų vizualizavimui) yra neįprastai klaidinga. Mycobacterium cystouretrography yra labiausiai informatyvus ir klasifikuojamas tyrimas.

Šlapimo pūslės nutekėjimo gydymas

Šlapimo takų infekcijų prevencija naudojant antibiotikus ar chemoterapistus yra svarbi terapiniam šlapimo pūslės ir šlapalo ištekėjimo valdymui. nitrofurantoinas, kotrimoksazolas).

Invaziniai metodai yra naudojami pažengusios ligos atvejais. Jie nurodomi IV ir V laipsnių atveju pagal klasifikaciją arba tais atvejais, kai po kelerių metų konservatyvus gydymas yra neveiksmingas, yra inkstų pažeidimas, stenozė šlapimo takuose, liga progresuoja nepaisant gydymo. Hipertenzijos ir proteinurijos kontrolė ir galimas gydymas smarkiai slopina lėtinio inkstų nepakankamumo vystymąsi.

Prognozė paprastai yra gera: žemas lygis (I-III) gali išsivystyti spontaniškai. Tik vienas iš penkių vaikų neturi ligos pagerėjimo ar progresavimo (tai pasakytina apie vaikus, kurių vystymosi stadija yra aukštesnė).

About Taņa Krance Taņa 298 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*