Bendras rankovės simptomas yra gilių uždegimas

[Total:    Average: /5]

Rankovė pasireiškia nesugebėjimu išstumti ištvirkimą į skrandžio griovelį arba nesugebėti vizualizuoti išorinio šlaplės lizdo naujagimiams ar kūdikiams, stengiantis pašalinti kaklą.

Be to, pasklidimo metu pastebima išmatos šlapinimosi metu, o šlapimas, dažnai užsikrėtęs, išsiskiria iš iš anksto supiltos pakuotės ilgą laiką po poravimosi (tai yra susijęs su kliūties egzistavimu šlapimo drenažo metu).

Dažnas pavogtas simptomas yra gilių uždegimas. Kartais iš išpilstyto maišo išsiskiria aliejus, kartais yra patinimas arba paraudimas.

Naujagimiams ir kūdikiams išmatose galima pamatyti tik tuomet, kai negalima pašalinti išmatos struktūros taip, kad būtų matoma išorinė šlaplės anga.

Amžiaus gydymas ir prognozė

Pagrindinis gydymo būdas yra chirurgija, apimanti išbyrėjimo (jos apipjaustymo) rezekciją. Kartais reikia atlikti plastikinį apdorojimą, kurio tikslas – išplėsti prieštaringo skylės skersmenį.

Išankstinis chirurginis gydymas paprastai yra geras. Įgyvendintos procedūros dažniausiai yra veiksmingos ir duoda gerų rezultatų. Jei diagnozė yra nepastebėta ir negydoma, gali pasireikšti komplikacijos, ypač uždegiminės, kurios yra šiek tiek blogesnės prognozės.

Pasikartojantis išmatos gali sukelti išorinės šlaplės angos stenozę, kuri yra papildoma komplikacija. Ekstremaliose situacijose neapsaugotas ir gerai išplitęs išmatos (ilgaamžė pinned skylė išpuose) gali sukelti vadinamąją “minkštąją vietą”.

About Taņa Krance Taņa 298 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*