JAUNUMI

Be to, yra pykinimas ir vėmimas

Dėl akmens ekskrecijos ir šlapimtakių sudirginimo gali atsirasti tipiškas inkstų koliakų skausmas, pasireiškiantis juostos ar šoninio pilvo skausmu, būdinga spinduliuotė link gaktos ir išorinių lytinių organų jungčių.

Be to, yra pykinimas ir vėmimas, refleksinis žarnų obstrukcija (vėjo ir žarnyno stotelė), o šlapimas dažnai perduodamas nedideliais kiekiais. Raudoni ląstelės yra šlapime (jei šlapimas yra tamsios spalvos, vadinamas hematurija), pacientas yra šviesiai, prakaitus.

Diagnozė remiasi klinikiniais simptomais ir vaizdo gavimo rezultatais (ultragarsu gali atsirasti akmenligė, esanti šlapimo takuose, padidėjęs šlapimo takų kiekis, pilvo rentgeno spinduliai atskleidžia tik tam tikrus indėlius, kompiuterinė tomografija atliekama diagnostikos abejonių atveju, urografija – jei kompiuterinė tomografija nebuvo naudinga diagnozei arba buvo nepasiekiama). Bendras šlapimo tyrimas taip pat privalomas – tai padeda įvairinti indėlių cheminę sudėtį.

Inkstų akmenų gydymas

Konservatyvus inkstų kolių gydymas susideda iš skausmo malšinimo ir šlapimo nutekėjimo kliūties pašalinimo. Procesas tarp priepuolių ribojamas tik geriant daugiau skysčių ir mažinant maisto produktų, kurių sudėtyje yra medžiagų, iš kurių susidaro akmenys, suvartojimą.

Invazinis gydymas apima nuosėdų pašalinimą, sutrindinant juos naudojant išorėje sukurtas bangas arba endoskopiniais arba tradiciniais chirurginiais metodais.

Inkstų akmenų komplikacijos ir prognozė

Svarbiausia inkstų akmenų komplikacija yra šlapimo takų infekcija (dažnai pasikartojanti), kuri gali sukelti septicemiją. Be to, šlapimo nutekėjimas gali būti užblokuotas ir dėl obstrukcijos gali išsivystyti hidronefrozė. Be to, pacientams kartais būna hipertenzija ir lėtinis inkstų nepakankamumas.

Prognozė yra gera. Akmenų savaiminio ekskrecijos laikas nuo šlapimtakio yra vidutiniškai 17 dienų. Akmenys, kurių storis didesnis nei 7 mm, retai išsiskiria savaime. Anksti diagnozė ir ligos formos nustatymas bei greitas gydymo įgyvendinimas gerokai pagerina prognozę.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *