JAUNUMI

Be to, yra daugybė ir silpnų inkštirų

Pirminis odos pažeidimas spuogais yra comedo, iš kurio po evakuacijos atsirado drenuojanti ir pilkai baltoji masė, tamsesnė viršuje. Dėl slėgio ir intensyvaus uždegimo proceso susidaro papulopapuliniai išsiblaškymai ir gleivinės cistos.

Dažni spuogai paprastai yra susiję su veido, nugaros ir krūtinės odos įsitraukimu, t. Y. Seborėja. Klinikinis procesas dažniausiai yra lėtinis, o vasarą silpnėja pažeidimai dėl padidėjusio saulės spindulių poveikio.

Spuogų veislės

Be dažniausiai pasitaikančių spuogų įvairovės, kai šalia akmenligės atsiranda gumbų ir pūslelių, yra keletas kitų klinikinių formų, pasižyminčių skirtingomis pažeidimų sunkumo laipsniais ir odos pažeidimų morfologine išvaizda.

Paaugliams spuogai būdingi silpnai stiprūs pažeidimai, dažniausiai juodliečiai ir papiliariniai pažeidimai, kurie dažniausiai pasireiškia ant veido ir nugaros. Ši įvairovė sustiprėja brendimo amžiuje, o po kelių metų ligos spontaniškai praeina.

Vulgaris acne yra būdingas žarnos cistos, kurios gydomos randų (randai yra netolygūs, gilūs ir dažnai labai dezinfekuojantys).

Koncentruotos spuogai atsiranda su giliomis infiltracijomis ir absceso cistomis, kurios dažnai sujungiamos, kad suformuotų didesnių ligų protrūkių vaizdą. Be to, yra daug ir puikių inkštirų. Be tipiškų vietų, ši veislė dažnai būna pažastų, kirkšnių ir sėdmenų odoje. Ši forma pateikiama tik vyrams.

Riešutai spuogai būdingi randų vystymuisi esant spuogų pažeidimams, kurie dažnai būna kartu su susikoncentrine arba abscesedų veisle. Kartais jis yra izoliuotas ir gali paveikti kaklo odą.

Spuogai su bendraisiais simptomais būdingi sunkia klinikine eiga, būna tik jauni vyrai. Odos pažeidimai skaidomi, o kartu su liga sergančių baltųjų kraujo ląstelių kiekio padidėjimas ir pasunkėjusi raudonųjų kraujo ląstelių (ESR) sumažėjimo tendencija, dažnai kartu egzistuoja kaulų ir karščiavimas.

Spuogai yra sukelti keliomis klinikinėmis formomis. Liga gali būti profesinė (dažniausiai po kontakto su chloru, aliejumi ir vaikais), su vaistiniais preparatais susijusi (po steroidų, jodo, barbituratų ir kitų preparatų vartojimo), kosmetikos (sukelia miltelių ir rožinės spalvos).

Spuogai taip pat pasireiškia kūdikiams dėl pernelyg didelės priežiūros ir formų su dirginais cheminėmis medžiagomis.

Gydymas spuogai vulgaris

Sisteminiame puvinio valdymo metu buvo naudojami tetracicinai, turintys antimikrobinių savybių ir slopinantys Propionibacterium spuogių išskiriamus fermentus.

Preparatai turi būti vartojami chroniškai kelis mėnesius. Tuo pačiu metu turi būti naudojami vitaminai B, išskyrus vitaminą B12. Kiti antibakteriniai vaistai gali būti vartojami eritromicinui, minociklinui ar doksiciklinui. Kitas vitaminas, naudingas spuogų gydymui, yra vitaminas PP, kuris turi anti-senėjimo efektą.

Įvairių spuogų, turinčių sisteminių simptomų, geras gydomasis poveikis gaunamas skiriant mažas gliukokortikosteroidų dozes.

Išorinėje vulgarų spuogų terapijoje rekomenduojama daugiausia naudoti aerozolius, suspensijas, miltelius ar pastas, nes tepalai gali užstrigti plaukų folikulus. Preparatai, kurių anti-senėjimo, keratolitinių, antimikrobinių ir priešuždegiminių poveikių poveikis turi būti skiriamas vietoje.

Reikia naudoti aerozolius ar tirpalus, kuriuose yra antibiotikų (tetraciklinų, eritromicino, neomicino, klindamicino), benzoilo peroksido ir azelino rūgšties. Vietinis vitamino A preparatų naudojimas rekomenduojamas vagysčių ir vienkartinių žydėjimo metu.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *