JAUNUMI

Be to, reikia atsižvelgti į kitus neurologinius sutrikimus

Pagrindinis dystonijos simptomas yra būdingos nevalingos raumenų spazmai įvairiose kūno dalyse, kurios negali būti kontroliuojamos ir nepriklausomos nuo paciento valios.

Nepageidaujami susitraukimai veikia tiek agonistinius, tiek antagonistinius raumenis (t. Y. Agonistų raumenų raumenis ir genų agonistų raumenų raumenų raumens raumens raumenis). Komisija ir toliau glaudžiai bendradarbiaus su valstybėmis narėmis (pvz., Lenkimo grupė ir kiti asmenys, atsakingi už galūnių ištiesinimą).

Būdinga tai, kad jos sutampa su bet kokiais judesiais, t. Y. Jos priklauso nuo paciento valios (pvz., Paciento valios, paciento kūno valios, paciento kūno valios ir kt.). rankomis pasiekus objektą). Susitraukimams dažnai būdingas didelis skausmas ir gali sukelti bet kokie judesiai.

Būdinga stebėti pagerėjimą veikiant stimuliams, pvz., Jei paliesite tam tikras sritis, simptomai dažnai išnyksta po šios procedūros.

Dėl simptomų pobūdžio atstumas suskirstomas į židinio nuotolius (pvz., Pvz., Akių vokų mirksėjimas, kaklo raumens, gerklų, rankų susitraukimas), segmentinis (pvz., Kūno raumenys, raumenys kūno raumenys, raumenys raumenims, raumenims, raumenims, raumenims, raumenims kūno, raumenys raumenų raumenys, raumenys, raumenys, raumenys kūnas ir tt). daugiafokalumas (simptomai susiję su daugybe lokalizacijų), pusiau židininis (susitraukimas atsiranda vienoje kūno pusėje) ir bendras (sunkios formos, trukdančios normaliam veikimui, kai susitraukimai veikia daugelį raumenų grupių).

Atstumo pripažinimas

Diastonijos diagnozės nustatymas įmanomas po tipinių klinikinių simptomų nustatymo ir po to, kai buvo atliktas nuodugnus pokalbis, siekiant nustatyti simptomų pobūdį, jų sunkumą ir situacijas, kuriose jie atsiranda.

Kai kuriais atvejais galima patvirtinti ligą, atliekant tinkamus genetinius tyrimus. Svarbu nustatyti, ar distonija reaguoja vartojant mažas levodopakijos preparato dozes su fermento inhibitoriaus dekarboksilaze (jei patvirtintas geras gydomasis poveikis, tai yra 5 tipo distonija).

Iškraipymų diferencijavimas visų pirma turėtų būti susijęs su pusės susitraukimo, psichogeninio išsiplėtimo, Wilsono ligos ir kitų panašių klinikinių požymių sąlygomis.

Be to, reikėtų apsvarstyti kitus neurologinius sutrikimus, kai pradiniu simptomu gali būti netyčiniai įvairių kūno dalių judesiai (pvz., Raumenų ir kaulų sistemos, lokomotyvo sistemos ir kt.). dėl insulto, apsinuodijimo, infekcijos ar kitokios būklės).

Dystonijos gydymas

Difontozei gydyti buvo naudojamos farmakologinės procedūros ir kai kuriais atvejais chirurginiai metodai. Jei simptomai yra židiniai, naudingas gydomasis poveikis gaunamas po botulino toksino injekcijų (tačiau šią procedūrą būtina pakartoti kiekvieną konkretų laiką).

Dystonijos su apibendrintais nevalingais judėjimais forma yra naudojami levodopėjos preparatai, kurie dažnai būna veiksmingi. Be to, gali būti skiriami cholinolinolitiniai vaistai, baklofenas arba kai kurie benzodiazepinai.

Distensos chirurginio gydymo indikacijos nustatomos atskirai tais atvejais, kai gydymas yra neveiksmingas vartojant farmakologines medžiagas.

Kaklo raumenų simptomus galima gydyti chirurginiu būdu, nervinguojant raumenis, kurie yra atsakingi už dystoniją, ir bendrai formuojant centrinės nervų sistemos struktūros pažeidimus – balta rankena ar kalnas – yra chirurgiškai ieškoma arba stimuliuojama aukšto dažnio srove, vadinamas “blyškiu galvučiu”. Žemos odos branduolys.

Atstumo prognozė

Tinkamas vaistų nuo astmos gydymas (naudojant farmakologinius ar chirurginius metodus) dažnai gerėja, tačiau kai kuriems pacientams padidėja sutrikimai ir ilgainiui atsiranda nuolatinė negalia. Garsinių virvių atveju gali pasitaikyti komplikacijų, susijusių su balso sutrikimais.

Dažnai atstumas yra susijęs su gerokai blogėjančiu kasdienio gyvenimo ir tarpasmeninių santykių. Depresijos sutrikimai ir žema savigarba dažniau pasireiškia pacientams, sergantiems distonija. Daugofokališkos, pusiau fokalinės ir bendrosios sąlygos yra ypač nepalankios dėl padidėjusio ploto, kurį paveikia nukrypimas.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *