JAUNUMI

Be to, pasikeičia spalva ir pasikeičia spalva.

Epidermodsplasia verruciformis pasirodo jau vaikystėje, dažniausiai jie yra ant veido (ypač ant kaktos) ir rankų bei ant dilbių ir apatinių kojų odos. Jie palaipsniui plečiasi, o liga yra apibendrinta laikui bėgant.

Žydėjimas panašus į plokščias speneles ar dėmeles (raudoną ar rudą), kurie neplūsta virš odos paviršiaus (jų dažniausia vieta yra liemens srityje). Be to, pastebima atspalvių ir spalvinimo pasekmė, o simptomai išlieka ir dažnėja visame gyvenime.

Odos vėžys paprastai išsivysto po daugelio metų ligos. Jų labiausiai paplitusi vieta yra laukas, manoma, kad saulės spinduliai atlieka svarbų vaidmenį naviko formavimo procese.

Odos raumenys paprastai negamina metastazių, tačiau jų vystymasis yra susijęs su vietos audinių pažeidimu. Šių navikų paplitimas paprastai yra susijęs su rentgeno spindulių vartojimu pacientams.

Epidermodysplasia verruciformis diagnozė

Klinikinis epidermodysplasia verruciformis sukeliamas įtarimas dėl epidermodysplasii verruciformis. Svarbu nustatyti vaikystės pokyčius, jų ištvermę visą gyvenimą ir daugeliu atvejų vėžiu egzistuojantį sambūvį su įprastine odos sąlyčiu ir saulės spinduliuote.

Histologinis ir virusologinis tyrimas yra lemiamas (šiai ligai būdingas mikroskopu stebimas odos fragmentų vaizdas).

Diferencijuojant epidermodsplasia verruciformis būtina išskirti plokščias karpos (jos paprastai spontaniškai išnyksta, nėra tokios didelės ir juose nerodomos raudonos arba rudos dėmės) ir kerpės (šios ligos klinikinis eiga yra lėtesnis, pažeidimai dažniausiai sulydomi , atsiranda niežulys, o išbėrimas užima gleivinę). Be to, ūminės pleiskanos metu pastebimi panašūs nukrypimai (šiuo atveju lemiamas histologinis ir mikologinis tyrimas, rodantis grybelio buvimą).

Epidermodis spp.ia verruciformis gydymas

Deja, epidermio insplasia verruciformis gydymo metodai nėra veiksmingi. Liga yra genetinė ir negali būti išgydyta. Retinoidai (ypač izotretinoinas), vartojami kartu su alfa-interferonu, tik laikinai pagerina paciento klinikinę būklę, bet jų veikimas, neleidžiantis plisti neoplastinių pažeidimų ligos metu, nebuvo įrodytas.

Dėl vėžio atsiradimo reikia operacijos. Taip pat svarbu įgyvendinti prevenciją, kuri remiasi nuo saulės apsauga nuo vaikystės. Ligos prognozė nėra sėkminga daugiausia dėl auglių, kurie yra neatskiriama šios ligos dalis, vystymosi.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *