JAUNUMI

Be to, gali būti pažeista širdies veikla

Hemochromatozė yra įgimta liga, kuri dažniausiai atsiranda vaikams. Jis paveldimas autosominiu recesyvumu. Jis pasižymi per didelio geležies kiekio organizme kaupimu, kuris kaupiamas organuose, tokiuose kaip kasa ar kepenys.

Įgimta hemochromatozė pasireiškia geležies koncentracija didesnė nei 20 g. toks didelis kiekis yra toksiškas dėl lipidų peroksidacijos dėl katalizuojamos geležies reakcijos su laisvųjų radikalų, stimuliuojant kolageno susidarymą arba tiesioginę sąveiką su DNR, kuri sukelia ląstelių mirtį.

Hemokromatozės simptomai

Hemochromatozė vyksta daugiausia vyrams iki 40 metų amžiaus. Senėjimas: – gimtadienis. Atsiranda hepatitas, odos spalvos pasikeitimas, pilvo skausmas, gliukozės kiekio kraujyje sutrikimai (net diabetas) ir netipinis artritas. Be to, širdies funkcija gali būti sutrikusi.

Dauguma iš pirmiau minėtų hemochromatozės simptomų gali būti dėl lytinių organų hipotenzijos, taip pat dėl lytinio potraukio praradimo ir impotencijos vyrams ir moterų menstruacijų netekimo.

Vėluojant hemochromatozei, atsiranda klasikinis simptominis trijų simptomų: kepenų cirozė su hepatomegalija, diabetas, odos spalvos pakitimai.

Hemochromatozės gydymas

Hemochromatoso eigą gali keisti kraujavimas ir geležies chelatinių junginių naudojimas.
Monika Kozak

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *