JAUNUMI

Baltymų kaloringumo nepakankama mityba lėtinio inksto nepakankamumas

Kai kuriems pacientams baltymų kaloringumo nepakankama mityba, pasireiškianti lėtinio inkstų nepakankamumo metu, yra susijusi su sumažėjusiu albumino kiekiu kraujo serume.

Taip pat yra keleto kūno uždegimo požymių (serumo kraujo serume laboratoriniai tyrimai rodo, kad padidėja C reaktyviojo baltymo CRP koncentracija ir pagreitėja raudonųjų OB ląstelių sumažėjimas), taip pat simptomai, susiję su kartu egzistuojančiomis ligomis ir komplikacijomis, kurios yra įvairiuose organuose.

Pacientai dažnai praneša apie nuovargio jausmą, jie yra apatitiški. Sumažėja svorio ir sumažėja KMI.

Baltos kalorijų malštos mitybos diagnozė lėtiniu inkstų nepakankamumu

Nebuvo sudėtinga diagnozuoti baltymų kaloringumo nepakankamą mitybą, kuri vystosi ligoniams, sergantiems lėtiniu inkstų nepakankamumu. Kūno svorio sumažinimas mažesnis kaip 85 proc. (Jei mažiausiai 70 proc. Diagnozuojama kaip sunkus nepakankamas mityba), o KMI mažesnis negu 18,5 kilogramai kvadratiniam metrui.

Laboratorinių tyrimų rezultatai gali būti naudingi norint nustatyti, pvz., Serumo albumino kiekį, nors dažniausiai nenustatyta jokių anomalijų, rodančių baltymų kaloringumo nepakankamą mitybą.

Burnos kaloringumo nepakankamos mitybos gydymas lėtiniu inkstų nepakankamumu

Baltymų ir kalorijų nepakankama mityba paprastai praeina, kai inicijuojama dializė ir mitybos terapija. Kai kuriems pacientams ši būklė susijusi su sumažėjusiu albumino lygiu serume, uždegimo laipsnio ir paspartėjusios aterosklerozės buvimu.

Tokiais atvejais dializė ir maistinis gydymas turi tik nedidelę įtaką paciento mitybos būklei. Tokiu atveju labai svarbu terapiją sutelkti į uždegiminio proceso mažinimą ir esamų ligų gydymą.

Tais atvejais, kai mitybos valdymas yra neveiksmingas, turėtų būti nuspręsta pradėti anksčiau inkstų pakaitinę terapiją. Dėl paciento mitybos reikia stebėti ir optimaliai vartoti maitinimo būdą.

Baltymų kaloringumo nepakankamo mitybos prognozė lėtinio inkstų nepakankamumo atveju

Lėtiniu inkstų funkcijos nepakankamumu pasižymintis baltymų ir kalorijų vartojimas yra kitų ligų, gydymo komplikacijų ar mirties priežastis. Ši būklė taip pat žymiai pablogina su pagrindine ligos progresą – lėtiniu inkstų nepakankamumu.

Maistinis gydymas pagerina inkstų funkcijos nepakankamumo gydymo rezultatus ir prailgina išgyvenimą. Prognozė beveik visada priklauso nuo kitų lėtinio inkstų nepakankamumo komplikacijų ir jų sunkumo.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *