Atsisakymas

Atsisakymas

Informacija, pateikta šioje svetainėje, skirta tik aiškiai mokymo tikslais. Patarimai, idėjos ir nuomonės, išreikštos Svetainėje, neturėtų būti naudojami tik kaip medicinos specialisto patarimai.

Nors autoriai ir leidėjai deda visas pastangas, kad šioje svetainėje pateikta informacija būtų tiksli, mokslinės teorijos ir papildymo analizės pobūdis reiškia svyravimus ir pokyčius. Taigi negalime garantuoti visiško šios svetainės faktų tikslumo.

Todėl nei autoriai, nei šios svetainės leidėjai neturėtų būti laikomi atsakingais už bet kokią praleistą, neišsamią ar datuotą medžiagą.

Be to, šios svetainės autoriai nebus laikomi atsakingais už situacijas, kai skaitytojas gauna skirtingus rezultatus naudodamas cheminę medžiagą, nei buvo pavaizduota vadovuose. Kadangi išoriniai kintamieji ir individualūs veiksniai gali dažnai keisti bet kurio konkretaus priedo efektyvumą, rezultatai gali skirtis.

Atsakomybės nuo atsakomybės atsakomybė:

Perskaitę šią svetainę prisiimate visą riziką, susijusią su patarimų, duomenų ir pateiktų patarimų naudojimu visiškai suvokdami, kad tik jūs esate atsakingi už viską, kas gali atsirasti dėl bet kokios informacijos pateikimo veiksmų. nepriklausomai nuo jūsų patarimo aiškinimo.

Svetainė: teisinis atsakomybės atsisakymas ir atsakomybės pareiškimas

Svetainė – tai svetainė, kuri teikia išsamią analizę, vadovus ir apžvalgas populiariausių visame pasaulyje parduodamų maisto priedų. Dėl padidėjusio vartojimo ir pavojaus, kad 2018 m. Bus vartojamos papildų, tapo svarbu, kad mes, kaip organizacija, aiškiai išdėstysime savo teisines nuostatas, įsipareigojimus ir įsipareigojimus.

Verslo, kurio esame, pobūdis – žmonių ugdymas reikalauja, kad mūsų skaitytojai suprastų ne tik tai, ką darome, bet ir tai, kaip ši pareiga patenka į platesnę JAV ir tarptautinę teisę apskritai. Tokiu atveju šiame vadove apibūdinami svetainės teisiniai įsipareigojimai, pareiškimai ir įsipareigojimai.