JAUNUMI

Aštrus skrandžio opa

Aštrus skrandžio opa yra židinio skilvelių gleivinės praradimo taškas. Tai paprastai sukelia sunkus stresas.

Tai pasireiškia šiais atvejais: dideli nudegimai, chirurginės procedūros, septicemija, sunkūs sužalojimai, centrinės nervų sistemos pažeidimas, daugiausia NLP ir kortikosteroidų vartojimas.

Sisteminė acidozė taip pat prisideda prie skrandžio gleivinės pažeidimo. Ląstelių viduje sumažėja hipoksija ir sumažėja kraujo tekėjimas gleivinėje. Blauzdos nervų stimuliacijos pasikeitimas taip pat gali būti tikėtina ūminių opų priežastis.

Ūminio skrandžio opos simptomai

Ūminis skrandžio opa gali skirtis klinikinėje formoje, nuo nedidelių pažeidimų iki gyvybei pavojingų pažeidimų.

Ūminio skrandžio opos gydymas

Ūminis skrandžio opa yra gydoma hidrochlorido rūgšties antacidu ir kraujo perpylimu. Pagrindinė liga taip pat turi būti gydoma.
Monika Kozak

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *