JAUNUMI

Astma Tull-through (Tow-through Dichotomy)

Astma bronchų liga (bronchinė trachėja, astma bronchiale) yra kvėpavimo takų liga, pasireiškianti iškvėpimo uždegimo išpuoliais dėl bronchų raumens susitraukimo ir gleivinės edemos, atsirandant tankioms skrepliams, dažnai kartu su širdies plakimo ir triukšmingo švilpimo metu. Liga sukelia bronchų hiperaktyvumą. Ligos patogenezė yra nevienalytė.

Broncho trachėja yra lėtinė liga, o jos pasekmė yra organizmo efektyvumo silpnėjimas. Išplėstinė bronchų dichotomija seka plaučių emfizema ir dešinės širdies hipertrofija.

Astmos priepuolių priežastys nėra išsamiai paaiškintos. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas imuniniam mechanizmui ir beta adrenerginės sistemos funkcionavimo sutrikimams.

Žmonės su bronchine dichotomija dažnai susiduria su kitomis alerginėmis ligomis, tokiomis kaip šienligė, dilgėlinė ar Qunicke edema, o tarpų priepuolių metu pasitaiko bronchų infekcijos požymių. Tačiau kai kuriems pacientams tarpinių tarpinių glandų priepuolių intervalais nėra jokių sutrikimų.

Alergijai priskiriamas ypatingas vaidmuo kaip bronchinės astmos priežastis. Gali atsirasti astma m. be kitų, jautrinant kvapus, vaisius ar maistą. Alergijos veiksniai, dėl kurių atsiranda bronchų trachėjos traukuliai, taip pat yra bakterijų baltymai.

Remiantis beta adrenerginės blokados teorija (šiandien vertinama kaip tam tikra enzimopatija) dėl bronchinės astmos patogenezės beta adrenerginių receptorių jautrumas keičiasi bronchų trachėjos pacientams. Šio pakeitimo priežastys yra dėl įgytų veiksnių ar genų. Tai stimuliuoja skėtinio komponento, kuris sukelia bronchų susitraukimą. Jei išsiskiria cheminiai arba neurohormoniniai tarpininkai, katecholamino pusiausvyra sutrikusi ir kyla bronchinė astma.

Bronchinės astmos simptomai

Būdingas bronchų astmos požymis yra pasikartojantys kvėpavimo pūsleliniai užpūsimai, kurie gali trukti net iki kelių valandų. Kai oras patenka į plaučius, pacientas garsiai triukšmo. Tai lydimi išspaudimas ir sklaida krūtinėje, dusulys, kosulys ir išsipūtimas nuo skreplio. Plaučių medicininio tyrimo metu pastebėsite būgno garsą, ištraukimo fazės pratęsimą ir vezikulinio kvėpavimo smegenų susilpnėjimą.

Astmos priepuoliai gali būti klasifikuojami pagal jų pasireiškimo greitį. Jei priepuolis prasideda lėtai, o kvėpavimo sutrikimai atsiranda palaipsniui, jie yra sukeliami dėl infekcijos, o smurtiniai išpuoliai atsiranda dėl sąlyčio su alergenu.

Astmos priepuoliai dažniausiai lydėti pagreitinto sinusinio ritmo, matomo dešiniojo skilvelio ir prieširdžių pertekliaus, kvėpavimo takų obstrukcijos ir kvėpavimo alkalozės. Ūminiai Astma išpuoliai gali sukelti kvėpavimo acidozę. Šie pokyčiai įvyksta tik atakų metu.

Bronchų astmos tipai

Astma Išorinis bronchitas (inter alia Astma) atopinis Astma (išorinė astma) yra pagrįstas alergenų indukcija daugiausia per išmetimo kanalą. Tai daugiausia pasireiškia pirmaisiais žmogaus gyvenimo metais. Pacientams odos tyrimai dažnai rodo reakcijas su tipiniais inhaliaciniais alergenais, taip pat eozinofilija ir šiek tiek padidėjusiu IgE kiekiu.

Esminis išorinio astmos formavimo mechanizmas yra susijęs su greitomis IgE sukelta reakcija. Tarpininkai išsiskiria dėl alergenų ir IgE antikūnų reakcijos.

Astma būdinga astma. Jos patogenezė iki šiol nėra žinoma, tačiau daugiausia įtariama, kad sukelia ligą virusinės ir bakterinės bronchų infekcijos. Ligos procesas yra greitesnis nei atopinės bronchinės astmos gydymas. Išvestinę išvestinę astmą dažniausiai nurodo 35 metų ir vyresni žmonės. amžiaus.

Astma, sukeltas acetilsalicilo rūgštimi. Yra žinomi padidėjusio jautrumo Astmatyks atvejai aspirinu ir kai kuriems priešuždegiminiams vaistams m. inter alia inometacinas, mefenamatas, pirageninas, fenoprofenas ir ibuprofenas, kur netrukus po jų vartojimo iškiltas greitas Astma užpuolimas kartu su akių ašarojimo ir rinito. Padidėjęs jautrumas vaistui yra susijęs su šeima ir daugiausia pasireiškia vidutinio amžiaus moterims.

Astmos diagnozė

Atopinės astmos priežastys diagnozuojamos, kai išpuolių metu atliekami inhaliacijos tyrimai su atskirais alergenais. Diferencinė diagnozė atsižvelgia į tas ligas, kurių metu pagrindinis simptomas yra dusulys.

Astmos gydymas

Astma gali sukelti mirtį tik keliais atvejais, tačiau tai gali reikšmingai sumažinti kūno efektyvumą, o tai reiškia, kad negalės atlikti dalies darbo. Gydymas visų pirma grindžiamas jautrinančių medžiagų nustatymu arba ligos protrūkių pašalinimu. Prognozės labai priklauso nuo astmos tipo. Esant išorinei astmai pacientas, greičiausiai, turi veiksmingą terapiją ir gydymą.

Specifinis jautrinimas yra susijęs su injekcijų su alergenu, sukeliančiu alergines reakcijas asmeniui. Gydymas trunka kelerius metus, o dozės kiekvienam pacientui parenkamos atskirai. Šio tipo apdorojimas dažniausiai naudojamas alerginėms reakcijoms į žiedadulkes iš vėjo teršiančių augalų ar dulkių.

Ūminio astmos priepuolių gydymas

Anksčiau geri astmos priepuolių gydymo rezultatai buvo gauti po adrenalino vartojimo, tačiau šiandien šis metodas yra labai retai naudojamas ir jį pakeitė nauji įkvėpimo vaistai, be širdies ir kraujagyslių sistemos stimuliuoto šalutinio poveikio, kuris buvo pateiktas adrenalinu.

Šiuo metu ūminių bronchų astmos priepuolių gydymas grindžiamas simpatomimetrinių aminų ir metilksantino vartojimu.

Simpatometriniai aminai praplečia bronchus, stimuliuoja jų beta adrenerginį receptorių, riboja histamino gamybą ir veikia bronchų šviesos susitraukimą. Iš šių vaistų izopropilolonoradrenalino dariniai yra dažniausiai naudojami ir naudojami inhaliacijoms. Vaistų poveikis yra nedelsiant ir trunka iki dviejų dienų.

Aminofilino (švirkščiamas į veną ar žvakučių) vartojimas sukelia greitą bronchų plėtimą.

Esant nepakankamiems efektams po simpatomimetikų ir aminofilino vartojimo, pacientas paprastai yra priimamas į ligoninę. Ligoninėje naudojamas deguonis, antibiotikai (jei gali pasireikšti infekcija), kalcis (kalkės), antihistamininiai vaistai ar kortikosteroidai.
Kortikosteroidai naudojami tik tada, kai: kitų gydymo būdų nepavyksta, esant Astma ir sunkiems atakoms, keliantiems grėsmę paciento gyvenimui.

Esant ūminėms astmos priepuoliui, astma nerekomenduojama. Pacientams, turintiems Astma, kuriems po vaistų vartojimo ar astmos simptomų nepagerėja pagerėjimas, jis gali sukelti mirtį, intensyvus gydymas turėtų būti atliekamas specializuotuose centruose, galinčiose endotrachialinės intubacijos ir bronchų sekrecijos ekstrahavimo.
Zhaneta Malec

Komentarai Astma bronchų

Kiel * 2008-10-14 06:58

Aš sutinku. Aš jau 17 metų sirgo alergija. kur aš niekada neturėjau testo, tik gydytojas man pasakė atvykti, kai man buvo šalta, ir tt, tada mes pridedamės prie alergijos sergančiųjų (žolės, žiedadulkių, katės paakių ir kt.) sąrašo. ) po 17 metų, kai aš pradėjau spaudinėti be jokios pagalbos, mūsų klinikoje buvo toks veiksmas, ir aš gavau nemokamą kuponą otolaringologui. tik po jo įsikišimo man buvo nukreiptas į alergologą, kur man buvo paprašyta atlikti tyrimus dėl to, dėl ko aš esu alergiškas spirometrijai. Aš turiu astmą ir mano diskai yra dieną ir naktį. Net jei aš to nežinai, iki autobuso stotelės pasieksite prieš 10 metrų, kai vis dar lankiausi vidurinėje mokykloje, tai privertė mane sunkiai ir, žinoma, kvapą gniaužiančią *. Čia mano šeimos gydytojas yra kaltas, bet aš nesuprantu apie pasekmes. o klinikos eilių metu jau įvyko žudynių. Aš jus sveikinu.

zabka30 | 2008-10-21 05:55

Aš neseniai susidūrė su Astma problema, uždanga man labai bloga. kaip ir normalus triušis. Tai padeda man įkvėpti namus: 2 lašus jūros druskos už 2 stiklines verdančio vandens ir švirkšti, kol vanduo bus mažesnis nei verdantis. Tai labai padeda man, jis naudojamas du kartus per dieną. Aš rekomenduoju tai. Aš jus sveikinu.

Becia | 2008-10-24 12:02

Nuo rugsėjo aš turėjau 10 metų pertraukų. Aš dar kartą išbėgau astmos išpuolius, kai vis blogėja, bet narkotikai dirba mažiau ir aš nežinau, ką turėčiau padaryti, ypač širdies skausmas vis daugiau ir daugiau.

Liga 2008-11-14 12:56

Man 13 metų. Aš esu alergenas 4 metus (formaliai), bet maniau, kad nuo to laiko, kai gimiau, esate alergenas. Aš niekada neturėjau jokių bandymų anksčiau. Aš pradėjau kosulį 4 klasei ir turi kvėpavimą.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *