JAUNUMI

Artritas tvenkiniuose

Degeneracinis sąnarių procesas ilgesnį laiką negali sukelti jokių klinikinių simptomų, nes sąnario kremzlės nėra insenervizuotos. Skausmo sutrikimai atsiranda, kai išsivysto sąnario uždegimas arba atsiranda greta esančių gretimų sąnarių struktūrų. Skausmas pasireiškia, kai jūs judate ir nyksta ramybėje.

Jei sunkesnės formos, ji taip pat gali atrodyti gulėti, kuri dažnai neleidžia jums užmigti. Tipiška funkcija yra vadinamoji “minkšta nusileidimas”. pradžioje skausmas ar skausmas pirmųjų judesių metu – negalavimai yra sunkesni pradinių judesių metu, kai imobilizacija į sąnarius.

Retais osteoartrito simptomais gali būti kaulų kontūrų išsiplėtimas ir deformacija arba sąnarių eksudacija. Be to, ligos paveiktos struktūros tyrimo metu yra skausmingos ir mobilumo apribojimai. Per judėjimą dažniausiai aptinkama traškučių.

Artritas dažniausiai sukelia vieną ar daugiau sąnarių ir retai apibendrinamas. Daugelyje vietų yra vienodi klinikiniai požymiai. Degeneracinėje klubo ligoje skausmas yra lokalizuotas kiekvienoje šlaunies dalyje, bet dažniau priekyje. Kelio ir sąnarių ligų atveju skundai pateikiami kelio ir kojos lygiu.

Artrito diagnozė

Osteoartrito diagnozė pagrįsta teisinga ir tiksli paciento istorija ir klinikiniu tyrimu. Diagnozę patvirtina radiologinio tyrimo rezultatai. Tarp laboratorinių tyrimų svarbiausia yra skysčio, paimto iš jungties, kurioje vyksta ligos procesas, analizė. Klinikiniai ir radiologiniai pokyčiai būdingi degeneracinėms ligoms, todėl retai reikia diferencijavimo nuo kitų sąnarių ligų.

Radiologinio tyrimo specifinių pažeidimų aptikimas, nesant klinikiniams simptomams, nėra osteoartrito diagnozavimo požymis. Diferencinė diagnozė turėtų apimti tokias sąlygas kaip periartikuliniai audinių pokyčiai, sužalojimai, sąnarių infekcijos, kraujo kraujosruvos, ankstyvieji daugiakartiniai uždegiminiai pokyčiai, reumatoidinis artritas, medžiagų apykaitos ligos, fibromialgija ar reumatinė polimialgija.

Osteoartrito gydymas

Artritas turi būti gydomas taip, kad sumažėtų skausmas išlaikant gerą fizinę savijautą. Gydymas apima nefarmakologinį, farmakologinį ir chirurginį gydymą.

Nefarmakologinis gydymas yra susijęs su paciento ir jo šeimos išsilavinimu, nutukusių žmonių tinkama dieta, apsauganti nuo nutukimo, taip pat reabilitacija ir tinkama avalynė bei ortopediniai reikmenys (ramentai, lazdos, batų taisymo įdėklai).

Farmacinėse medžiagose yra paracetamolio, nesteroidinių vaistų nuo uždegimo, opioidų, pasiūlos gliukokortikosteroidų ir lėtai veikiančių vaistų (tačiau nėra veiksmingumo įrodymų): gliukozamino sulfatas, chondroitino sulfatas ir diacereinas.

Osteoartrito prognozė sąnariuose

Prognozė osteoartrito atveju reiškia nuolatinės negalios vystymosi riziką. Ankstyvas ir tinkamas gydymas bei tinkami ortopediniai priedai pagerina prognozes. Tačiau liga progresuoja neatsižvelgiant į gydymo tipą ir laikui bėgant, todėl sumažėja pacientų veiksmingumas ir gyvenimo kokybė.

Artritas neturi tiesioginės įtakos gyvenimo trukmei. Nutukimo prevencija ankstyvame amžiuje, antrinių ligos priežasčių šalinimas ir nenormalių apkrovų, susijusių su sąnarių paviršiumi, pašalinimas yra susijęs su mažesniu artritu ir švelnesniu artritu.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *