JAUNUMI

Antrinis sisteminis vaskulitas

Antrinis sisteminis vaskulitas priklauso sisteminėms jungiamojo audinio ligoms, jo diapazone gali būti beveik visi kraujagyslės, tačiau dažniausiai jie susiję su mažais arterijomis.

Antrinio sisteminio vaskulito atsiradimas

Yra keletas ligų, kuriomis gali išsivystyti vaskulitas, dažniausiai yra reumatoidinis artritas, sisteminė raudonoji vilkligė, sisteminė sklerodermija, dermatomiozitas ar polimiozitas (sisteminės jungiamojo audinio ligos).

Vaskulitas nespecifinių žarnų uždegimuose

Be to, antrinis sisteminis vaskulitas dažnai būna uždegiminių žarnų ligų (opinio kolito ir Leśiowski ir Krono ligų), piktybinių auglių, infekcijų ir nepageidaujamų reakcijų į farmakologinius preparatus, dažnai naudojamus įvairių ligų gydymui.

Užkrėstų sričių simptomai, tipas ir dydis bei morfologiniai pokyčiai audinių, kuriems būdingi ligos procesai, gali būti netgi tokie patys kaip ir pirminiuose sindromuose, be pagrindinės ligos sambūvio.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *