JAUNUMI

Antrinis mezanginis glomerulonefritas

Antrinis mezaninis glomerulonefritas yra antrinė glomerulopatijos liga, susijusi su pagrindinėmis ligomis, kuriomis kai kuriems pacientams pasireiškia inkstų pažeidimai.

Antrinio silpnumo glomerulonefrito priežastys

Dažniausiai pastebima antrinė IgA nefropatija, kuri yra būdingų pažeidimų forma. Anomalozės priežastys yra: Henocho ir Schonleino purpura, kepenų cirozė ar kitos sunkios ligos, išsivysčiusios šiame organe, celiakija ir infekcijos, susirgusios ŽIV imunodeficito virusu.

Antrinio mezanizmo glomerulonefrito simptomai

Antrinis mezanizmas glomerulonefritas įvyksta su IgA klasės imunoglobulinų indėliais, kurie yra susiję su kai kuriais inkstų nepakankamumu.

Pacientams yra šiek tiek stipra proteinurija, o šlapime nustatomas padidėjęs raudonųjų kraujo ląstelių kiekis. Kartais jų lygis yra toks didelis, kad pasikeičia šlapimo spalva (hematurija), pvz., Tai yra atvejis. tuo atveju, kai egzistuoja infekcijos šlapimo takuose.

Kai kuriais atvejais inkstai papildomai turi vadinamuosius “inkstų akmenis”. pusmėnulio pobūdžio pokyčiai. Dažniausiai nėra klinikinių ligos požymių, bet tik vienos pagrindinės ligos simptomai, dėl kurių atsiranda inkstų nepakankamumas.

Antrinio sunkiojo glomerulonefrito gydymas

Antrinis mezanginis glomerulonefritas terapija vyksta įvairiais būdais, priklausomai nuo pagrindinės ligos, kurios gydymas yra svarbiausia valdymo dalis. Prognozė taip pat priklauso nuo ligos, sukeliančios inkstų audinio sutrikimus, sunkumą.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *