JAUNUMI

Antrinė membrana. Perdozuotas glomerulonefritas

Antrinis glomerulonefritas su membraną skaldančiu glomerulonefritu siejamas su nefroziniu sindromu, progresuojančiu inkstų funkcijos sutrikimu, hipertenzija ir periferiniais edemais. Jei dėl sutrikimų atsiranda hepatitas C, pirmieji simptomai dažniausiai pasireiškia žmonėms nuo 40 iki vienerių metų amžiaus.

Pacientams pasireiškia simptomai, susiję su krioglobulinemija, sąnarių ir raumenų skausmu, odos simptomais padidėjusia purpura forma, kuri paprastai būna apatinės galūnės ir sustiprėja esant žemai temperatūrai.

Reti su krioglobulinais susiję simptomai yra kepenų padidėjimas, blužnies padidėjimas, limfmazgiai, periferinių nervų sistemos sutrikimai ir virškinimo trakto sutrikimai. Dažnai pacientai yra silpni ir pavargę.

Simptomai, susiję su hepatitu B, yra nereikšmingi proteinurija ir hematurija, o retiesas yra laikinas inkstų funkcijos sutrikimas. B tipo hepatituose dažnai pastebima spontaninė remisija.

Antrinis membranų ir spazmų glomerulonefritas kitų ligų metu pasireiškia skirtingu proteinurijos ir hematurijos intensyvumu, dažniausiai nėra inkstų funkcijos sutrikimų (jeigu sutrikusi histologinių pusmėnulio simptomų pasikeitima, šių organų funkcija sutrikusi).

Antrinio membranos skilimo glomerulonefrito gydymas

Svarbiausia yra pagrindinės ligos, kuri yra atsakinga už antrinio membraną skaldančio glomerulonefrito, gydymą. Pacientams, sergantiems hepatito C virusu, prieš pradedant gydymą priešvirusiniais vaistais, būtina infuzuoti į veną su gliukokortikosteroidais (metilprednizonu) ir imunosupresiniais vaistais (ciklofosfamidu).

Taip pat gali būti svarstomas kraujo kregloblulino valymas. Įrodžius ūminės fazės simptomus, reikia įtraukti antivirusinį terapiją su alfa-interferonu ir ribavirinu, ir tai turėtų būti atliekama ilgą laiką.

Jei hepatito B virusas yra atsakingas, gydymas turi būti pradėtas pacientams, kuriems yra nefrozinis sindromas ir padidėjęs inkstų nepakankamumas.

Interferonas alfa buvo naudojamas. Gliukokortikosteroidai ir citostatikos medžiagos gali sukelti padidėjusius sutrikimus ir pakenkti kepenims.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *