JAUNUMI

Alergija vabzdžiams

Yra keletas reakcijų tipų nuo vabzdžių įtvarų. Esant normalioms sąlygoms, susidaro tik nealerginė vietinė reakcija, kurios būklė yra eritema, skausmas, kartais niežulys, ir šiek tiek patinimas įkandimo vietoje. Po kelių valandų atsiranda pažeidimų (reakcija vis dar gali pasireikšti po kelių dienų), ir šios nealerginės reakcijos beveik nėra kliniškai reikšmingos.

Didelis vietinis atsakas apibrėžiamas kaip būklė, kai edema viršija 10 centimetrų skersmens ir išlieka ilgiau nei vienai dienai kartu su simptomais, ypač drebulys, karščiavimas ir galvos skausmas. Be to, įkandimas gali būti antrinis anafilaksinė ar toksinė kūno reakcija (ji dažniausiai pasireiškia po kelių dešimčių vabzdžių dilgčiojimo per trumpą laiką, skeleto raumenų suskaidymo, širdies raumens pažaidos, kepenų, inkstų ar endovaskulinės daugybinės krešėjimo vystymosi (DIC ) gali atsirasti).

Netikėta reakcija gali pasireikšti polineuropatijos sindromais, hiperplazija ar vaskulitu, tačiau tai yra labai reta. Pirmieji anafilaksinių reakcijų simptomai dažniausiai pasireiškia po kelių minučių po įkandimo, bet po kelių valandų išnyksta. Klinikinis reiškinys retai pasireiškia dviem ligos simptomų paūmėjimo fazėmis, suskirstytomis iš asimptominės stadijos.

Be to, teigiamais rezultatais turi būti atlikti odos tyrimai ir E serijos specifiniai E klasės antikūnai prieš vabzdžių nuodų chemines medžiagas, kurios įkando pacientą.

Alergijos vabzdžiams gydymas

Dėl alergijos vabzdžiams gydymo reikia greitai ir veiksmingai gydyti iš karto po įkandimo. Jei vabzdys (bičių) palieka gurkšnį, jis turi būti nedelsiant pašalintas. Nonallergic, bendros vietinės reakcijos į vabzdžių nuodų nereikia terapiniu būdu gydyti ir nėra susijusios su grėsme sveikatai ar paciento gyvenimui.

Esant rimtiems vietiniams pažeidimams, rekomenduojama naudoti šaltus apsiaustuvus, kurie sumažina įkandimo srities ar lokaliai įvedamų glikoidų skausmą ir patinimą (be skausmo malšinimo, taip pat sumažina odos niežėjimą). Antihistaminai gali būti vartojami per burną ir steroidai skiriami per burną tik esant dideliems ir sunkiems vietiniams pažeidimams (pvz., Hiperbarinio narkotiko atveju, hiperbarinio narkotiko atveju arba hiperbarinio narkotiko atveju) . prednizonas).

Nustačius simptomus, tiesiogiai susijusius su vabzdžių įkandimais, pacientas turėtų būti informuotas apie tolesnių įkandimų pavojų, turėtų būti užkirstas kelias ateityje (pašalinant lizdus, neatsižvelgiant į avilius, nevalgius lauke ir taikant specialias atsargumo priemones), ir pirmas Turi būti pateiktas pagalbos rinkinys (m). tarp kitų, kurių sudėtyje yra adrenalino užpildyto švirkšto, antihistamininiai ir glikoidai) vabzdžių įkandimų atveju.

Pacientų desensibilizacija buvo naudojama su metodais, kurie mažina alergines reakcijas. Tai vienintelis būdas veiksmingai gydyti reakcijos priežastis, o ne jo simptomus. Jautrinimas apsaugo pacientą nuo anafilaksinių reakcijų pakartotinių įkandimų atveju.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *