JAUNUMI

ACTH antrosios pakopos pristatymo sistema

Ektopinis AKTH sekrecijos sindromas paprastai pasireiškia tipiniais simptomais, susijusiais su kortizolio pertekliumi organizme. Tačiau kai kuriais atvejais nerodomos visos Kušingo sindromo savybės, nes ligos eiga kartais būna smurtaujama.

AKTH ektopinio sekrecijos sindromo dominuojantys požymiai yra bendras raumens silpnumas ir sumažėjęs kalio kiekis kraujo serume (sunkiosios širdies aritmijos, vidurių užkietėjimas ir žarnyno paralyžius, šlapimo susilaikymas ir nervų sistemos sutrikimai, pvz., Širdies plakimas, žarnyno sutrikimas ir tt ) Tai yra parestezija, hiperaktyvumas ar apatija. Be to, svorio sumažėjimas pasireiškia, oda pasikeičia iki tamsios spalvos, vystosi metabolinė šarmingumas.

Kai kuriais atvejais gali būti lėtas, todėl būdingi simptomai, susiję su per dideliu kortizolio kiekiu organizme, išsivysto. Be to, klinikinė eiga rodo pagrindinės ligos simptomus, dažniausiai plaučių vėžį, todėl yra kvėpavimo simptomų. Kitos AKTH ektopinio sekrecijos sindromo priežasties vietos yra susijusios su įvairiomis sistemomis ir organais.

AKTH ektopinio sekrecijos sindromo atpažinimas

Galima įtarti AKTH antropinio sekrecijos sindromą pacientams, kuriems yra sparčiai augančių simptomų, susijusių su kortizolio pertekliumi organizme, kuris yra susijęs su sumažėjusiu kalio kiekiu serume (hipokalemija) ir žymiai padidėjusia adrenokortikotrofinio hormono (AKTH) ir kortizolio koncentracija.

Ektopinio AKTH sekrecijos sindromo diagnostikos procese yra naudojamas AKTH slopinimo tyrimas, kurio metu antrą dieną po deksametazono vartojimo nepastebėta šio hormono ir kortizolio bei jo metabolitų išsiskyrimo su šlapimu išsiskyrimo (normaliomis sąlygomis sekrecija yra slopinamas, todėl kortizolio ir jo metabolitų koncentracija mažėja). Be to, po fiziologinės būklės nepasireiškia padidėjęs AKTH sekrecija.

Kompiuterinė tomografija buvo naudojama vaizdo gavimo tikslais ir labai naudinga ieškant AKTH navikų (dažniausiai atliekami krūtinės ir pilvo tyrimai). Be to, labiau specializuotos vaizdavimo – receptoriaus scintigrafijos – padeda surasti ir rasti neuroendokrininius navikus, kurie taip pat gali sukelti negimdinę AKTH sekreciją.

Dėl hipofizio magnetinio rezonanso kartais gali atsirasti nenormalus diagnozė (hipofizio adenoma), nes apie 10 proc. Visų gyventojų yra hipofizio navikų, kurie neturi jokių klinikinių požymių, todėl pacientams, kuriems yra AKTH perteklius, jie gali būti laikomi adenomų išsiskyrimu šis hormonas ir padidina kortizolio gamybą ir išleidimą per antinksčių žievę.

AKTH sekrecijos ectopic sindromo gydymas

Pagrindinis būdas gydyti AKTH ektopinio sekrecijos sindromą yra chirurginis kortikotropiną gaminantis navikas. Pasirengimas procedūrai yra iš esmės suderinti vandens elektrolito ir rūgštinių medžiagų apykaitos sutrikimus (svarbu normalizuoti kalio koncentraciją kraujo serume). Gyvybei pavojinga hiperkortizoleemija taip pat turėtų būti sumažinta.

Naudinga yra antinksčių steroidogeniškumo inhibitorių (kortizolio gamyba antinksčių žievėje) administravimas. Neutropinis AKTH sekrecijos sindromas neuroendokrininio naviko metu reaguoja į somatostatino preparatus, kurie prieš operaciją dažnai slopina AKTH sekreciją ir pagerina bendrą paciento klinikinę būklę, kartais ilgainiui juos galima vartoti.

Taņa Krance Taņa

"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais.
tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti.

Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems.
Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *